Turniej CSa już w ten weekend!

Jakiś czas temu pisaliśmy o nadchodzącym turnieju #CSa# - #MediaMarkt Górczewska Tournaments: Counter-Strike#. Finały rozgrywek już w ten weekend, w Warszawie!

Turniej CSa już w ten weekend!
Wydarzenie będzie miało miejsce w dniach 20-21 maja w Warszawie, w Media Markt przy Górczewskiej 212. Organizatorami turnieju są profesjonalna ekipa gamingowa Pentagram G-Shock oraz Media Markt Górczewska.

Podczas imprezy będziecie mieli okazję poznać członków zespołu Pentagram G-Shock (aktualnych wicemistrzów Europy w CS) oraz zobaczyć jak w rzeczywistości wyglądają rozgrywki e-sportu.

Co więcej, jeśli czujecie się na siłach, będziecie mogli osobiście, na profesjonalnym sprzęcie, zagrać z zawodnikami TP 1on1!

Sam turniej będzie finałem rozgrywających się od pewnego czasu, między najsilniejszymi polskimi klanami CSa, spotkań online. Do Wielkiego Finału zakwalifikowały się teamy:

- SteelHand

- 1410

- Fear Factory.ATI

- Everybody Johnnie Walker

- STER

- Reebok Team

Uwaga! W niedzielę, drugiego dnia turnieju, organizatorzy przewidzieli specjalne atrakcje! Będziecie mogli na własne oczy zobaczyć pokaz Grupy Szturmowej ALFA, która zaprezentuje jak w rzeczywistości wygląda akcja odbijania zakładnika i oczyszczania pomieszczenia z wrogów.

Po pokazie, każdy chętny będzie mógł postrzelać do tarczy z replik broni, zrobić sobie zdjęcia z grupą lub też wziąć udział w jednym z licznych konkursów organizowanych na terenie sklepu. Oficjalna strona imprezy tutaj. Zapraszamy serdecznie!