Turniej Komputerów: walka trwa!

Trzy komputery czekają na czytelników PC Worlda, którzy wezmą udział w Turnieju Komputerów. Odwiedź koniecznie naszą stronę turniej.pcworld.pl, na której poznasz szczegóły. Trzeba się spieszyć - do zakończenia zabawy pozostało już niespełna 7 dni!

Komentarz uczestnika - Mariusza

"2-rdzeniowy Intel Core 2 Duo E8500 w grach oraz programach sprawdza się lepiej niż 3-rdzeniowy AMD. Większość obecnych gier i programów nie jest w stanie wykorzystać pełni potencjału procesorów 3-rdzeniowych."

Walka trwa! Już kilkaset osób wytypowało swoje zestawy w naszym turnieju komputerów. Bo dołączyć do wyścigu po jeden z trzech świetnych zestawów komputerowych musicie jak najszybciej wejść na stronę turnieju i zgłosić swój udział.

Trzeba się spieszyć: turniej.pcworld.pl Zabawa potrwa do 27 sierpnia!

W turnieju komputerów przedstawiamy komputery w trzech kategoriach: Najwydajniejszy do 3000 zł, Najcichszy i Najładniejszy. W pierwszych dwóch kategoriach najlepsze maszyny wyłonią testy Laboratorium PC Worlda. Najładniejszy komputer wskażą uczestnicy plebiscytu. Nagrodą w każdej kategorii jest ten komputer, który zostanie najwyżej oceniony.

Komentrz uczestniczki - Marzeny

"Wybrałam komputer Alsen Alivio 31G-7400VP ponieważ ma zgrabny opływowy kształt i zaokrąglone brzegi. Dzięki temu nie robi on wrażenia bezkształtnego "kloca", do czego zazwyczaj mają skłonność komputery stacjonarne."

Chcąc wygrać komputer, musisz zarejestrować się w witrynie turnieju, wytypować kolejność miejsc, jakie zajmą poszczególne komputery w swoich kategoriach i uzasadnić swój wybór. Uzasadnienie jest bardzo ważne: przy prawidłowo podanej kolejności to opisy, zawarte w nich uwagi i spostrzeżenia zadecydują o wygranej. Możesz wystartować tylko w jednej kategorii bądź we wszystkich - to twój wybór.

Dołącz do walki o zestaw komputerowy: turniej.pcworld.pl

Typowanie kolejności ułatwią ci dokładne opisy wszystkich maszyn: pełne specyfikacje techniczne, zdjęcia, częściowe wyniki testów, recenzje i komentarze.

Ogłoszenie wyników nastąpi 11 września w witrynie pcworld.pl oraz w październikowym wydaniu PC Wolda.