Turniej Rycerski na komórkę i PC

Firma Emisja zorganizowała "Turniej Rycerski", skierowany do żądnych przygód miłośników Internetu i komórek. Gra potrwa pół roku i zakończy się 8 czerwca 2004 r. Udział w Turnieju mogą brać użytkownicy telefonów wszystkich sieci GSM oraz komputerów osobistych z dostępem do internetu.

Turniej składa się z wielu krótkich pojedynków rozgrywanych z różnymi osobami dostępnymi on-line, na specjalnych planszach. Gra przypomina nieco znaną zabawę "Kółko i Krzyżyk". Ułożenie czterech kul jednego koloru w poziomie, pionie lub na ukos oznacza wygraną rozgrywkę. Podczas rozgrywek uczestnicy walczą o cenne nagrody – srebrne sygnety oraz Rycerski Miecz Zawiszy Czarnego! Wszyscy gracze mogą porozumiewać się ze sobą za pomocą mobilno–internetowego komunikatora Papla Instant, dzięki któremu będą otrzymywali najnowsze wieści ze świata gry. Do Turnieju można zapraszać także graczy spoza Polski.

Zabawa w Turnieju Rycerskim to rozrywka na każdą kieszeń, koszt wynosi 1,22 zł za grę ściągnięta na komórkę i tyleż samo za rejestrację w Turnieju.

Komunikator Papla otrzymamy za darmo. Gra dostępna jest dla wszystkich posiadaczy komórek obsługujących język Java. Koszty połączenia GPRS naliczane są według stawek operatorów. Turniej jest również dostępny w wersji na PC. Aby wystartować, trzeba wejść na stronę http://www.papla.pl/turniej i zarejestrować się (uiszczając stosowną opłatę za pomocą SMS'a).

Walka odbywa się na trzech Arenach – Brązowej, Srebrnej i Złotej. Grę rozpoczyna się od statusu Ciury. Wygrywając kolejne pojedynki i otrzymując punkty można dojść aż do stopnia Księcia. Osobie, która w danym momencie posiada najwięcej punktów przysługuje tytuł Króla. Punkty otrzymuje się za każde starcie - niektóre z nich są specjalnie premiowane.

Komunikator Papla Instant umożliwia graczom porozumiewanie się w czasie walk ze sobą oraz z "Wyrocznią". "Wyrocznia" udziela informacji o tym, kto aktualnie zajmuje najwyższe miejsce w rankingu, jacy wojownicy uczestniczący w Turnieju są w tej chwili on-line, kiedy odbywają się najlepiej punktowane rozgrywki oraz jakie nagrody przygotowano dla najlepszych graczy.

Szczegółowe informacje na temat Turnieju można znaleźć pod adresem

http://www.papla.pl/turniej .


Zobacz również