Turniej na życzenie

Organizatorzy tegorocznych targów Poznań Game Arena bardzo biorą sobie do serca wszelkie uwagi ze strony graczy. Ostatnia dyskusja dotyczyła zorganizowania turnieju Quake'a IV kosztem jego wielkiego poprzednika - Quake'a III.

Turniej na życzenie
Na szczęście nie doszło do rękoczynów. Organizatorzy PGA postanowili zrobić ukłon w stronę graczy i ogłosili, że zorganizują dodatkowy turniej dla fanów "trójki".

Rywalizacja obędzie się pod nazwą Quake 3 D-Link Open Cup. Miejscem zmagań stanie się oczywiście Poznań Game Arena 2006.

Najważniejsze informacje dotyczące turnieju:

Zapisy: W sobotę, 25 listopada, w godzinach 10.00 - 11.00.

Rozgrywka: 25 listopada, od 11.00 do oporu.

Zasady rozgrywek: Ustalone zostaną przed rozpoczęciem turnieju i uzależnione będą od ilości zapisanych osób. Przy dużej frekwencji na początku obowiązywać będzie drabinka single-elimination, a w finałowej fazie turnieju double-elimination.

Wpisowe: Na turniej wpisowe nie obowiązuje. Do wzięcia udziału w Quake 3 D-Link Open Cup upoważnia ważny bilet na Poznań Game Arena 2006.

Naturalnie nie zabraknie atrakcyjnych nagród. Choć organizatorzy nie chcą jeszcze mówić co konkretnie jest do wygrania, to zdradzili, że zwycięzca zgarnie "dobrej klasy monitor LCD". Biorąc pod uwagę zerowe wpisowe brzmi to bardzo ciekawie.

Więcej informacji o PGA znajdziecie pod tym adresem - naprawdę warto zajrzeć!