Turniej online w Command & Conquer 3: Gniew Kane'a

Ważna wiadomość dla wszystkich fanów gry Command & Conquer 3: Gniew Kane'a. Już w przyszłym tygodniu odbędzie się turniej online w tę grę komputerową. Wydarzenie jest organizowane przy współpracy Electronic Arts i można dzięki niemu zdobyć kilka ciekawych nagród.

W przyszły weekend, w dniach 27 i 28 września, odbędzie się turniej strategii czasu rzeczywistego Command & Conquer 3: Gniew Kane'a, tytułu przygotowanego i wydanego przez Electronic Arts. Fani gry powinni zainteresować się wydarzeniem - organizatorzy turnieju przewidzieli bowiem kilka ciekawych nagród:

Nagrody w turnieju C&C: Gniew Kane'a:

I miejsce: Edycja kolekcjonerska Command & Conquer Red Alert 3 oraz gadżety związane z grą

II i III miejsce: Edycja podstawowa Command & Conquer: Red Alert 3 oraz gadżety związane z grą

V - VIII miejsca: gadżety związane z grą

Wszelkie informacje o wydarzeniu znajdują się na specjalnej stronie turniejowej. Zapisy są już otwarte i potrwają do 26 września, do godziny 20.00.

Gniew Kane'a to pierwsze potężne rozszerzenie do Command & Conquer 3: Wojny o Tyberium. Dodatek oferuje m.in. kampanię obejmującą ostatnie dwadzieścia lat istnienia Bractwa Nod (13 misji oraz liczne wstawki filmowe), dodatkowe odłamy armii podstawowych, niespotykane wcześniej jednostki oraz tryb "Globalnego Podboju", w którym najpierw rozmieszcza się armie w strategicznych miejscach, a następnie prowadzi bitwę


Zobacz również