Turniejowe granie

W ostatni czerwcowy weekend w Warszawie odbędzie się Intel Pentium 4 PC Arena 2003 - turniej, podczas którego gracze z całej Polski będą się zmagać w rozgrywkach indywidualnych i grupowych.

Turniej Intel Pentium 4 PC Arena 2003 odbędzie się w dniach 28-29 czerwca w klubie Skarpa przy ulicy Kopernika 5/7/9 w Warszawie. Pierwszego dnia rozgrywek zostanie rozegrany turniej indywidualny, natomiast drugiego zespołowy. Udział w imprezie może wziąć każdy gracz, który czuje się na siłach zmierzyć w jednej z pięciu gier: C&C Generals, DF: Helikopter w ogniu, Devastation, MotoGP 2, Toca Race Driver, Warcraft 3. Jak widać rozgrywki będą się odbywały w kilku odmiennych kategoriach, więc podczas turnieju będą mogli zmierzyć się zarówno gracze preferujące tytuły RTS, FPP jak i gry wyścigowe.

Organizator zapowiada wiele atrakcyjnych nagród, na razie jednak szczegółów nie znamy. Prawdopodobnie nie trzeba będzie się wcześniej rejestrować, a warunkiem uczestnictwa w turnieju będzie stawienie się do walki w czasie określonym harmonogramem zawodów. Więcej informacji na temat imprezy(harmonogram i zasady rozgrywek) znajdzie pod adresem:

http://gry.wp.pl/core.html?filtr=0,0&x=_pcarena2003,1