Turniejowy weekend!

Supermarkety Media Markt organizują w czasie nadchodzącego weekendu dwa turnieje, w których spotkają się miłośnicy gier FIFA 2003 oraz NFS: Hot Pursuit 2.

Pokazowy turniej, w którym spotkają się mistrzowie gry FIFA 2003 rozpocznie się 30 listopada o godzinie 13.00 w salonie Media Markt na ulicy Ostrobramskiej w Warszawie. Po zakończeniu rozgrywek "zawodowców" każdy kto czuje się na siłach będzie mógł zmierzyć się ze zwycięzcami zawodów i wygrać (o ile mu się powiedzie) atrakcyjne nagrody.

Natomiast turniej NFS: Hot Pursuit 2 odbędzie się w Szczecińskim Centrum Handlowym „PIAST” i będzie trwał przez cały weekend. Rozgrywki eliminacyjne rozpoczną się w sobotę i będą dostępne dla wszystkich. W niedziele organizatorzy planują wielki finał, który wyłoni zwycięzcę konkursu spośród triumfatorów sobotnich rozgrywek. Impreza pod hasłem "Bezpieczeństwo na drogach" została zorganizowana m.in. przez Media Markt, szczecińską Policję i firmę Cenega Poland. Poza samym turniejem widzowie i oczywiście gracze będą mieli okazje podziwiać wystawę nowoczesnego sprzętu policyjnego. Dla zwycięzców konkursu organizatorzy przygotowali atrakcyjne nagrody.