Twardy dysk dla playboya

Co zrobić żeby zachęcić klienta do nabycia twardego dysku? Można np. przygotować wersję, na której znajdzie się kolekcja wszystkich wydanych numerów magazynu Playboy. Tak też zrobiła firma Bondi Digital.

Wydawca słynnego czasopisma z króliczkiem w logo poinformował o podpisaniu umowy z firmą Bondi Digital. Na jej mocy, w sklepach pojawi się zewnętrzny twardy dysk o pojemności 250GB (o prędkości 5400rpm z łączem USB 2.0), na którym znajdzie się nie lada gratka dla wielbicieli czytania i pięknych kobiet. Twardy dysk - prawdopodobnie firmy Seagate - powinien trafić do sprzedaży jeszcze przed końcem tego roku kalendarzowego.

Jego nabywcy będą mogli przeczytać wszystkie wydania magazynu Playboy, które pojawiły się w sklepach od roku 1953 do chwli obecnej. Urządzenie zostało wycenione na 300 dolarów i jak podkreślają internauci, jest tanie, jeśli weźmie się pod uwagę koszt wszystkich numerów magazynu wydanych przez 57 lat. Samo urządzenie ozdobione zostało charakterystycznym logo króliczka. Można je nabyć między innymi na stronie internetowej wydawcy czasopisma.

Zobacz również:

  • Twarde dyski od Seagate z okazji Dnia Star Wars
  • Jak tworzyć i przywracać kopię zapasową w systemie Windows 10/Windows 11?
  • Chcesz mieć dysk o kolosalnej pojemności? Seagate obiecuje takie za rok