TweakNow PowerPack 2009 - zoptymalizuj swój system operacyjny

Jeżeli uważasz, że twój system nie jest skonfigurowany optymalnie zainstaluj TweakNow PowerPack 2009. Nie stracisz czasu na ręczną konfigurację Windows, TweakNow zrobi to za ciebie automatycznie.

TweakNow PowerPack 2009

TweakNow PowerPack 2009

TweakNow PowerPack 2009 to zestaw narzędzi do kompleksowej optymalizacji systemu operacyjnego. W programie znalazły się między innymi funkcje do obsługi dysku, a więc analizator obciążenia i wydajności nośnika, czy narzędzia do kasowania zbędnych plików. Za pomocą aplikacji można też oczyścić i zoptymalizować rejestr a także zarządzać programami uruchamianymi razem z Windows (umieszczonych w tak zwanym Autostarcie).

TweakNow to także narzędzie do sprawdzania sprzętu zainstalowanego w komputerze. Program odkrywa między innymi tajemnice pamięci operacyjnej, używanego procesora czy karty graficznej. Aplikacja potrafi także kasować ślady korzystania z systemu operacyjnego i różnych programów.

W programie uwzględnione zostały między innymi elementy pakietu Office 2007, przeglądarek Firefox i Internet Explorer. TweakNow PowerPack jak wskazuje nazwa programu pozwala także na wprowadzanie do systemu tak zwanych tweaków czyli modyfikacji systemu usprawniających lub zmieniających jego działanie.

Program dostępny jest w angielskiej wersji językowej i jest darmowy.

Pobierz: TweakNow PowerPack 2009 1.7.2