TwinMOS: Zestaw BooM z subwooferem

Firma TwinMOS zaprezentowała nowe urządzenie, nie mające nic wspólnego z podstawowym asortymentem w jej ofercie czyli pamięciami. Mowa tu o zestawie głośników składającym się z dwóch części (stacja dokująca z głośnikami i subwoofer) w systemie 2.1, który przeznaczony jest głównie do współpracy z iPodem.

Zestaw o nazwie BooM wyposażony jest w specjalną stację dokującą umożliwiającą współpracę z iPodami serii - G3, G4, G5, mini, shuffle i nano. Ponadto istnieje możliwość podłączenia innych urządzeń takich jak telewizory, notebooki, komputery PC czy odtwarzacze MP3 innych marek.

TwinMOS BooM - zestaw głośników z subwooferem

TwinMOS BooM - zestaw głośników z subwooferem

W obudowę o wymiarach 40 x 8 x 6 cm wmontowano cztery głośniki o łącznej mocy 32W, podczas gdy dołączony subwoofer (23x23 cm) może się pochwalić mocą 25W (stosunek sygnału do szumu wynosi ponad 80 dB). Warto też wspomnieć, że urządzenie obsługuje technologię Bluetooth SIG 1.2 A2DP, dysponuje zdalnym sterowaniem (IrDA) oraz zapewnia podczas odtwarzania muzyki z iPoda jego jednoczesne ładowanie. Zasilanie zapewnia adapter prądu zmiennego/stałego.

Niestety termin pojawienia się zestawu BooM w sprzedaży oraz jego cena nie są znane.