Twisted Metal dla zakochanych

Wróćmy jeszcze na moment do Twisted Metal. Jak dobrze wiecie premiera gry została przesunięta na rok 2012. Natomiast wczoraj, sam David Jaffe w bardzo ciekawy sposób powiadomił graczy o dokładnej dacie premiery swojej zakręconej gry.

"To bardzo romantyczna gra, ale to już wiecie. Wyobraźcie sobie scenariusz: Idziecie na romantyczną kolację, następnie namiętnie gracie na split-screenie, a potem na pewno już wiecie co się wydarzy. Nie ma bowiem nic bardziej romantycznego niż wspólne wysadzanie wszystkiego po drodze w waszej demonicznej lodziarce."

Tak w skrócie można opisać to co was czeka. Jeśli jeszcze się nie domyśliliście powtórzę głośniej. Twisted Metal pojawi się w sklepie już w najbliższe... walentynki! Jak twierdzą sami twórcy, potrzebują więcej czasu na podrasowanie gry. Niewątpliwie jest to uczciwe postawienie sprawy, sam wolę poczekać niż potem dostać niedopieszczony produkt. A skoro już przy pieszczotach jesteśmy, szykują się nam prawdziwe diabelskie igraszki. Data swoje robi i coś mi mówi, że nadchodzące walentynki będą gorące... nie tylko na ekranie. Czego osobiście szczerze wszystkim życzę.

No, prawie wszystkim. Przypominam, że gra jest tytułem ekskluzywnym na PS3. A teraz zapraszam na kilka słów od samego Davida.

Jeśli zainteresowały was urywki na końcu materiału, już teraz możecie umówić się na randkę z Dollface.