Twitch dodaje do aplikacji mobinej funkcję z YouTube'a

Twitch udostępnił użytkownikom swojej aplikacji mobilnej do systemów iOS i Android nową funkcję, która była już wcześniej dostępna w mobilnej wersji YouTube'a. Od tej pory będzie można uruchomić odtwarzanie materiału wideo i kontynuowanie przeglądanie zasobów serwisu.

Jedną z funkcji mobilnej wersji serwisu YouTube jest możliwość pomniejszenia okna z odtwarzanym materiałem i umieszczenia go w prawym dolnym rogu interfejsu aplikacji. Dzięki temu nie trzeba zatrzymywać odtwarzania wideo, jeśli chce się przejrzeć zawartość serwisu.

Podobną funkcję do swojej aplikacji mobilnej wprowadza teraz Twitch. Korzystając z aplikacji można przeglądać inne kanały i korzystać z wyszukiwarki, podczas gdy na dole pojawia się belka nawigacyjna. Można z niej sterować odtwarzaniem materiałów wykonując jednocześnie w aplikacji inne akcje.

Zobacz również:

  • TOP 7 filmów na YouTube w 2023 roku - Ciekawe, czy znasz je wszystkie
  • Pobieranie z YouTube - jak ściągać filmy i muzykę? [PORADNIK]
Twitch dodaje do aplikacji mobinej funkcję z YouTube'a

Nowa funkcja w aplikacji Twitch

Użytkownicy Androida mogą skorzystać z jeszcze jednej nowości przygotowanej przez twórców Twitcha, a z tej funkcji mogą skorzystać tylko ci użytkownicy YouTube'a, którzy wykupili dostęp do usługi YouTube Music Key.

Nowa wersja aplikacji Twitch pozwala z kolei kontynuować odtwarzanie w tle nawet po jej zminimalizowaniu wszystkim chętnym. Oznacza to, że oglądając transmisję nie trzeba mieć cały czas uruchomionego ekranu i nie trzeba jej przerywać by np. odpisać na SMS-a lub odebrać maila.

W wersji do Androida Twitch pozwala na sterowanie odtwarzaniem bezpośrednio z panelu powiadomień. Nową wersję aplikacji Twitch można pobrać ze sklepów Google Play oraz Apple App Store.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: