Twitter w końcu z zaplanowanymi Tweetami!

Twitter udostępnił właśnie nową opcję, która pozwala na planowanie wysyłki tweetów w aplikacji webowej.

Twitter w końcu posłuchał się użytkowników. Twórcy jednej z najpopularniejszych platform społecznościowych poinformowali, że narzędzie otrzymało właśnie możliwość wysyłki zaplanowanych tweetów. W chwili obecnej rozwiązanie działa jedynie w przeglądarkowej wersji Twittera, ale wkrótce powinno pojawić się także na smartfonach.

Twitter w końcu z zaplanowanymi Tweetami!

Źródło: twitter.com

Aż do dziś w celu wysłania tweeta w danym momencie użytkownicy musieli korzystać z rozwiązań firm trzecich, takich jak Buffer czy TweetDeck. Od teraz planowanie wysyłki tweetów dostępne jest bezpośrednio w natywnej wersji aplikacji na komputery. Zaplanowanie udostępnienia możliwe jest po kliknięciu w ikonę kalendarza na dole okna edytora.

Dodatkowo przy okazji udostępniono możliwość zapisywania wersji roboczych tweetów w aplikacji internetowej, ale w chwili obecnej zapisane drafty nie będą synchronizowane z projektami z aplikacji mobilnej Twitter'a. Synchronizacja nie działa również w drugą stronę - na komputerze nie zobaczymy projektów utworzonych w aplikacji mobilnej.

Tweeter testował funkcję wysyłania tweetów zgodnie z ustalonym harmonogramem od listopada zeszłego roku. Mamy nadzieję, że stosowana opcja pojawi się niedługo w zaktualizowanych wersjach aplikacji mobilnych na Androida oraz iOS.

Sprawdź, ile kosztuje iPhone 11.

Źródło: macrumours.com