Twitter w oryginalny sposób zaprasza na #AppleEvent

Dzisiejsza konferencja Apple zapowiada się na jedno z najważniejszych wydarzeń tej jesieni. Sprawę z tego zdaje sobie nawet Twitter.

Wydaje się, że o dzisiejszej konferencji Apple wiemy już praktycznie wszystko. Spodziewamy się debiutu takich urządzeń, jak iPhone 13, Apple Watch Series 7, nowa odsłona słuchawek AirPods oraz kolejna generacja iPada. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19 czasu polskiego, a śledzić będziemy je mogli na kilka różnych sposobów.

O tym, jak ważne może być to wydarzenie przypomina nam także... Twitter. I nie mówimy to o mnogości informacji, które pojawiają się na tym portalu tuż przed rozpoczęciem California Streaming. Portal społecznościowy postanowił w dość szczególny sposób uczcić ten event.

Zobacz również:

  • Twitter z nową funkcją ostrzegania przed burzliwą rozmową
  • Apple Watch Series 7 - ceny, przecieki, oficjalne informacje [19.10.2021]
  • Ile kosztuje nowy iPad Apple?

Jeżeli korzystacie z Twittera, to mogliście już to zauważyć. Równie dobrze można ten mały detal kompletnie przeoczyć. O czym mowa? Twitter zmienił dziś nieco standardową animację, która pojawia się po polubieniu przez nas danego postu. Dobrze znane nam serduszko na chwilę zmienia swój kształt i zamienia się w małą ikonkę Apple, którą widzimy na materiałach promujących dzisiejsze wydarzenie.

Ten mały detal pojawia się jednak jedynie pod tweetami, w których znajduje się hashtag #AppleEvent.