Twój Telefon zmieni się w Windows 11

Praktyczne narzędzie Twój Telefon, które znamy doskonale z Windows 10, również zostanie odświeżone w nowym systemie operacyjnym.

Foto: WindowsLatest

Windows 11 pojawi się już za niecałe dwa tygodnie. Podczas eventu Microsoftu 22 września pokazano nie tylko nowe urządzenia Surface, ale również pierwsze zrzuty ekranu prezentujące Twój Telefon w odświeżonej wersji. Aplikacja ta jest jednym z najbardziej udanych pomysłów producenta - można dzięki niej połączyć telefon z systemem Android z Windowsem i korzystać z jego zawartości. Odświeżenie aplikacji polega głownie na zmianach wizualnych - centrum powiadomień zostało przesunięte na lewą stronę, okienko zyskało zaokrąglone rogi, a nawigacja została umieszczona na górze. Pozwala na szybki dostęp do wiadomości, zdjęć i innych treści, a jeśli korzysta się z Surface Duo lub telefonów Galaxy, można za pomocą aplikacji wykonywać połączenia.

Wygląd odświeżonej aplikacji w działaniu pokazuje zrzut ekranu powyżej. Osobiście brakuje mi możliwości zaznaczenia kilku zdjęć i przeniesienia ich jedną komendą - jak na razie trzeba każde pobierać z telefonu na komputer ręcznie. Ale może się to kiedyś zmieni? Już teraz nie można odmówić aplikacji bardzo praktycznych możliwości, które znaczenie ułatwiają utrzymywanie porządku na telefonie.

Zobacz również:

  • Tiny10 - Windows 10 także doczekał się odchudzenia [AKTUALIZACJA]
  • Windows zmienia sterowniki AMD na... starsze
Twój Telefon zmieni się w Windows 11

Foto: WindowsLatest

Źródło: WindowsLatest


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: