Twój film w telewizji IDG TV

Kręci Cię kręcenie? Biegasz z kamerą i montujesz ciekawe filmy? Pokaż światu swoje dzieło! Od dzisiaj możesz zaprezentować swój materiał w IDG.TV. Już teraz możesz przesłać do nas własne filmy, które na bieżąco publikować będziemy w IDG.pl. Czekamy na Twoje ciekawe, oryginalne bądź nietypowe produkcje - zarówno amatorskie jak i półprofesjonalne.

Chciałbyś zobaczyć swój film w naszej telewizji? Nic trudnego. Znajdzie się miejsce dla Twojego teledysku, parodii reklamy czy też filmu sensacyjnego. Masz ciekawy pomysł na pokonanie przeciwności w najnowszej grze? Udało Ci się osiągnąć oszałamiający wynik? Dla Ciebie też znajdzie się miejsce w IDG TV. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i poczekać na naszą akceptację.

Twój film w telewizji IDG TV

Tutaj znajdziecie formularz przy pomocy którego będziecie mogli poinformować nas o swoich filmach, jakie chcielibyście zamieścić w IDG TV.

Czekamy na produkcje zarówno amatorskie jak i profesjonalne. Otwieramy się na każdą tematykę. Twój film trafi do największego polskiego serwisu branży IT, docierającego do ponad 2 milionów użytkowników w Internecie.

Już teraz zobaczyć możecie nadesłane do nas produkcje, a wśród nich:

Twój film w telewizji IDG TV

Teledysk grupy Yokashin do piosenki "Wierzę Ci", Warto zwrócić na niego uwagę z racji sposobu, w jaki został zrealizowany. Do jego produkcji wykorzystano wyłącznie kamerę wbudowaną w telefon komórkowy. Jest to pierwsza tego typu polska produkcja. Dzięki tej nietypowej technice osiągnięto bardzo ciekawy efekt końcowy.

Twój film w telewizji IDG TV

Teledysk grupy filmowej Romhal, opowiadający o mieście oplecionym siecią kamer, przed którymi nie można uciec - "you'll never escape from this town". Ciekawostką jest z pewnością sposób montażu. Wiekszą część teledysku stanowią zdjęcia wykonane na taśmie światłoczułej 35 mm, w fantastyczny sposób zmontowane w film za pomocą techniki morfingów.

Twój film w telewizji IDG TV

Drugi teledysk grupy filmowej Romhal w którym przedstawiona zostaje ulotna magia japońskiego miasta. Autorem zdjęć i muzyki jest Tomasz Stępień (DJ MNIAMOS). W pełni profesjonalne wykonanie i po raz kolejny zastosowane ciekawe morfingi i efekty.

Twój film w telewizji IDG TV

Klip prezentujący wyczyny chłopaków z Signella Racing Team. Grupa zajmuje miejsce w pierwszej "dziesiątce" Pucharu Polski w Zjeździe na Rowerach Górskich. Potrafią jeździć. Potrafią skakać. Potrafią wzbudzić emocje w publiczności. Zobaczcie wyczyny młodych kolarzy górskich. Film nadesłany przez Daniela Kissona, jednego z członków Teamu.

Zaistniej w sieci na większą skalę! Od teraz czekamy także na Twój film!

Wypełnij formularz i pokaż się światu!