Twoja firma, Twoja szansa na sukces - 2 edycja konkursu ogłoszona na Microsoft Technology Summit 2011

Microsoft ogłosił rozpoczęcie drugiej edycji konkursu pt. Twoja firma, Twoja szansa na sukces, który jest skierowany do lokalnych firm oraz programistów tworzących oprogramowanie i aplikacje.

MTS 2011

Microsoft ogłosił drugą odsłonę konkursu podczas konferencji MTS 2011 czyli Microsoft Technology Summit 2011. W pierwszej edycji udział wzięło ponad 100 firm.

- Projekty zgłoszone w pierwszej edycji programu dotyczyły wielu rozwiązań. Były wśród nich pomysły na stworzenie nowych portali branżowych, rozwiązania z zakresu zarządzania kryzysowego, wspomagające pracę działów HR, a także kompletne systemy CRM czy ERP. Tak duży przedział pomysłów dobrze odzwierciedla uniwersalność platformy Windows Azure. Drugą edycję programu rozszerzamy o kategorię aplikacji dla Windows Phone, ponieważ obserwujemy dynamiczny rozwój lokalnych firm tworzących oprogramowanie na tę platformę - powiedział Dariusz Piotrowski z polskiego Microsoftu.

Masz pomysł na aplikację?

Co można wygrać w konkursie? Wsparcie Microsoftu w zakresie marketingu i sprzedaży rozwiązań stworzonych w ramach programu oraz duże nagrody pieniężne.

Twoja firma, Twoja szansa na sukces w trzech etapach

Do 30 grudnia 2011 roku należy opisać i zgłosić swoje pomysły na aplikacje działające w chmurze Windows Azure lub na platformie Windows Phone. W aplikacji konkursowej należy opisać ideę rozwiązania, potencjał biznesowy oraz architekturę na jakiej aplikacja będzie oparta. Najlepsze pomysły zostaną zakwalifikowane do następnego etapu. Drugi etap to stworzenie aplikacji. Do trzeciego etapu przejdzie tylko 20 wybranych najlepszych aplikacji. O tym, kto zwyciężył dowiemy się w maju 2011 roku podczas specjalnej gali.

Nagrody w konkursie Twoja firma, Twoja szansa na sukces

Warto podkreślić, że wszystkie firmy, których rozwiązania zostaną zakwalifikowane do finału, otrzymają od Microsoftu wsparcie biznesowe oraz marketingowe. Natomiast zwycięzcy otrzymają nagrody pieniężne.

Więcej na ten temat znajdziecie na specjalnej stronie Microsoftu Twoja Firma.

Przeczytaj: Microsoft Technology Summit 2011 - relacja