Twórca Fury w tarapatach

Twórca Fury, firma Auran, musi zmierzyć się z poważnymi problemami finansowymi. Gra, w której firma pokładała wiele nadziei, całkowicie zawiodła finansowo. Z tego powodu producent został zmuszony do zmiany taktyki.

Firma rozpoczęła swoją reorganizację od zwolnienia części pracowników. Przy okazji tych informacji, szef Auran zdementował plotki, jakoby zespół się kompletnie rozpadł, a firma miała ogłosić upadłość. Wiadomo natomiast, że od teraz nad Fury nie będzie pracować już 60 osób, jak to miało miejsce wcześniej.

Twórca Fury w tarapatach

Zwolnieni pracownicy nie zostaną na lodzie. Przejdą oni do Tantalus, gdzie zajmować się będą produkcjami na konsole Nintendo. Część zadań związanych z samym Fury zostanie natomiast powierzonych firmom z Chin.

To jednak nie koniec zmian. Auran postanowiło bowiem zreorganizować samą grę Fury. Już niedługo odbędzie się premiera pierwszego dodatku, Age of the Chosen. Od tego momentu, wszyscy chętni będą mogli ściągnąć Fury i grać w tę produkcję za darmo. W takim wypadku jedynym ograniczeniem będzie brak możliwości handlowania oraz wolniejsze zarabianie pieniędzy. Oba problemy znikną gdy opłaci się abonament.