Twórcy Eve Online zapowiedzieli nową grę MMO

Rosnąca popularność gier typu MMORPG sprawia, że kolejni producenci decydują się na stworzenie projektu z tego gatunku. Wśród chętnych do zbicia szybkiej fortuny widzimy zarówno firmy nowe, jak i prawdziwych weteranów branży. Jeden z tytanów rynku właśnie ogłosił swój nowy projekt - World of Darkness.

Studio CCP znane głównie dzięki niezwykle popularnej grze Eve Online, zapowiedziało swój kolejny wielki projekt, World of Darkness. Wszystko wskazuje na to, że tytuł naprawdę namiesza na rynku gier MMO. W końcu perspektywa poruszania się w mrocznym świecie wampirów, wilkołaków i ludzi budzi dreszczyk emocji, prawda?

Po kolei. W listopadzie ubiegłego roku informowaliśmy o nawiązaniu współpracy pomiędzy Crowd Control Productions (CCP) i White Wolf. Choć wówczas dokładnie nie wiadomo było jakie będą skutki umowy, to dziś jesteśmy już pewni - nadchodzi World of Darkness.

Najnowsza gra MMO od CCP ma oferować graczom mroczny świat wampirów, wilkołaków i zorganizowanych w różne grupy ludzi. Szczegóły? Zapomnijcie. Premiera tytułu nastąpi najwcześniej w latach 2011/2012 (produkcja dopiero rusza).