Twórcy GoW: Duch Sparty pracują nad next-genowym IP

Ready at Dawn - deweloper posiadający na swoim koncie dwie znakomite części gry God of War na PSP (Chains of Olympus, Duch Sparty) i bajeczne Okami poszukuje kompetentnych ludzi do pracy nad nowym projektem, który ukaże się na sprzęcie nadchodzącej generacji.

PSP

Jesteś gotów do pracy nad nową, pasjonującą grą AAA przeznaczoną na konsolę stacjonarną następnej generacji? - pisze w swoim ogłoszeniu deweloper.

Ja chyba podziękuję, ale bardzo chętnie zagram w jakąkolwiek next-genową produkcję pochodzącą z ich warsztatu. Zespół poszukuje dodatkowych rąk do pracy nad grą TPP z gatunku action-adventure. Pozostaje pytanie: na platformę którego z gigantów naszej branży pojawi się ów tajemniczy projekt? Bądź co bądź Ready at Dawn jest niezależnym studiem, przez co istnieje szansa, że ich nowa produkcja uzyska status multiplatformy. Z drugiej jednak strony, ekipa w ostatnim czasie świetnie dogaduje się z Sony, dlatego bardziej przychylałbym się w stronę exclusive’a na PlayStation 4.

Dodam jeszcze, iż Bethesda także oferuje "wolne stołki" dla programistów nadchodzących konsol (prawdopodobnie coś dla nowego Xboxa). Cóż, gołym okiem widać, że czas dla naszych zasłużonych maszynek powoli dobiega końca, a nam pozostaje na tę chwilę tylko sobie gdybać - do czego oczywiście gorąco Was zachęcam w sekcji z komentarzami.