Twórcy Hellgate London proszą o jeszcze jedną szansę

Hellgate London z racji wielu nieznośnych bugów nie zyskał uznania w oczach graczy. Teraz, sporo czasu po premierze, twórcy zarzekają się, że naprawili wszystkie dotychczasowe niedociągnięcia i liczą na powrót graczy.

Hellgate London miała być jednym z największych hitów rynku gier komputerowych. Optymizmem napawał m.in. fakt, że wśród twórców tytułu, znaleźli się ludzie pracujący wcześniej przy świetnych produkcjach Blizzarda.

Niestety, gotowa gra okazała się przereklamowana i rozczarowała wielu nabywców. Wkrótce po premierze okazało się, że Hellgate zawiera mnóstwo irytujących bugów. Nie obyło się także bez większych wpadek - jedną z głównych było chociażby złe naliczanie opłat abonamentowych.

Taki stan rzeczy spowodował znaczny odpływ użytkowników Hellgate London. Twórcy chcieli jednak za wszelką cenę naprawić błędy, tak by tytuł działał bez zarzutów. Teraz oficjalnie przyznają, że plan został wykonany. Proszą przy okazji aby gracze dali Hellgate London jeszcze jedną szansę.

W wywiadzie dla computerandvideogames.com, szef Flagship Studios, Bill Roper, stwierdził, że "faktycznie gra ukazała się na rynku z pewnymi poważnymi błędami". Producent dodał, że większość z nich ujrzała światło dzienne tuż przed premierą, co uniemożliwiło podjęcie stosownych środków na czas.

Obecnie wszystko ma działać tak jak trzeba. Roper zachęca więc wszystkich, którzy zniechęcili się do Hellgate London, aby dali grze jeszcze jedną szansę.


Zobacz również