Ty sezon 4 - Netflix potwierdził, że powstanie kontynuacja serialu!

Serial "Ty" to jeden z najpopularniejszych produkcji Netflixa. Zastanawiamy się, jaka będzie data premiery 4 sezonu.

"Ty" to amerykański serial telewizyjny, którego pierwszy sezon był emitowany przez Lifetime, a drugi przez Netflixa. Fabuła opowiada o Joe, który na co dzień jest właścicielem księgarni. Jego życie jest całkiem normalne, do momentu aż zakochuje się w jednej z klientek. Problem pojawia się gdy jego uczucie zmienia się w obsesję. Przypomnijmy szczegóły dotyczące produkcji.

Ty

fot. Netflix

Ty

twórcy: Greg Bertanti, Sera Gamble

Niebezpiecznie czarujący mężczyzna ze skłonnością do popadania w obsesję robi wszystko, aby wkroczyć w życie osób, które przykują jego uwagę.

  • Twórcy: Greg Bertanti, Sera Gamble
  • Obsada: Penn Badgley, Victoria Pedretti, Elizabeth Lail, Shay Mitchell, Jenna Ortega, James Scully, Ambyr Childers, Carmela Zumbado, Saffron Burrows, Tati Gabriele, Dylan Arnold, Shalita Grant, Travis Van Winkle, Scott Speedman, John Stamos, Luca Padovan, Zach Cherry
  • Gatunek: Dramat
  • Kategorie: Mroczny, Trzymający w napięciu
  • Kategoria wiekowa: 16+

Jak wiadomo, trzeci sezon serialu Ty pojawi się już niedługo, bo 15 października tego roku. Warto tutaj nadmienić, że na informację o kontynuacji fani musieli czekać przeszło prawie dwa lata! Na szczęście tym razem jest inaczej. Otóż na dwa dni przed premierą 3 sezonu, przedstawiciele Netflixa potwierdzili, że powstanie 4 sezon! Na dzień dzisiejszy trudno jednoznacznie stwierdzić, kiedy będzie dostępny. Jednak biorąc pod uwagę daty premier poprzednich części, najprawdopodobniej będzie to druga połowa 2022 roku lub 2023 rok.

Zobacz również:

  • AirPlay na Macu - jak z niego skorzystać [PORADNIK]
  • Netflix - premiera 3 sezonu serialu Ty już dziś!