Tydzień Wiedźmina - podsumowanie

Na oficjalnej stronie gry 'The Witcher' zakończył się właśnie 'Tydzień Wiedźmina' - zorganizowana przez twórców gry akcja, podczas której każdego dnia jej autorzy udostępniali kolejne ciekawostki, dotyczące pierwszej gry opartej na prozie Andrzeja Sapkowskiego.

Wiedzmin Geralt

Wiedzmin Geralt

W czasie trwania akcji na firmowej sronie WWW pojawiło się szereg interesujących informacji, grafik i filmów. CD Projekt Red Studio udostępniło m.in. szkice koncepcyjne Geralta i niektórych potworów, bogaty zbiór tapet na pulpit i zrzutów ekranowych oraz kilka krótkich filmów, prezentujących niektóre aspekty rozgrywki w Wiedźmina (do pobrania z naszego serwera FTP). Jedną z najważniejszych informacji, których przed rozpoczęciem akcji producent nie ujawnił, była tożsamość głównego bohatera gry - zgodnie z oczekiwaniami został nim główny bohater prozy Sapkowskiego - wiedźmin Geralt.

Wiedzmin - Budynki  w Mariborze

Wiedzmin - Budynki w Mariborze

Wśród plików udostępnionych przez producenta znalazł się m.in. film prezentujący powstawanie architektury gry z komentarzem głównego grafika Adama Badowskiego - od szkiców koncepcyjnych do grafiki, którą będziemy oglądać w grze. Warto również przyjrzeć się przykładowym animacjom - zobaczymy w nich np. mieszkańca świata gry podczas połowu ryb, bywalca karczmy czy trzech rycerzy, witający króla Foltesta. W ostatnich dniach 'Tygodnia Wiedźmina' pojawił się natomiast film, prezentujący proces tworzenia postaci głównego bohatera oraz fragment ścieżki dźwiękowej z gry.

Wedzmin- Screenshot kanalow w Nowej Wyzimie

Wedzmin- Screenshot kanalow w Nowej Wyzimie

Zakończenie akcji 'Tydzień z Wiedźminem' nie oznacza kresu nowych informacji. Autorzy gry zapowiadają, że zasoby witryny będą na bieżąco aktualizowane i wzbogacane o kolejne informacje.

Pliki do pobrania:

Wiedźmin: Architektura

Film przedstawiający tworzenie architektury gry z komentarzem głównego grafika Adama Badowskiego - od szkiców koncepcyjnych do grafiki, którą będziemy oglądać w grze.

Wiedźmin: Bohater

Film prezentujący proces tworzenia głównego bohatera w grze Wiedźmin.

Wiedźmin: Karczma

Animacja przedstawiająca bywalca karczmy z gry Wiedźmin.

Wiedźmin: Na ryby

Film przedstawiający mieszkańca świata gry podczas łowienia ryb.

Wiedźmin: Szczur

Animacja przedstawiająca szczura z gry Wiedźmin.

Wiedźmin: Postacie

Krótka animacja przedstawiająca trzech rycerzy witających króla Foltesta

Wiedźmin: Muzyka

Trwający około minuty fragment utworu bitewnego ze ścieżki dźwiękowej z gry.

Oficjalna Strona Gry


Zobacz również