Tydzień gier niezależnych na GOG

Gry indie, niezależne, a mówiąc wprost - indyki. Wszyscy je kochamy, zwłaszcza kiedy możemy je kupić z potężnymi rabatami!

Stworzony w Polsce Frostpunk (-40%) to jedna z najlepszych strategii zeszłego roku i tytuł obok, którego nie można przejść obojętnie. A jeśli szukasz nieco bardziej kolorowej rozgrywki to koniecznie sprawdź Moonlighter (-40%), pełne lootu i sklepów, w których można go sprzedać z zyskiem. W tym tygodniu GOG ma prawdziwy wysyp rabatów na niezwykłe gry od utalentowanych twórców niezależnych. Podejmuj trudne decyzje w Papers, Please (-50%), zatrać się w niezwykłym świecie Gorogoa (-55%), zrelaksuj się przy Flower (-10%) lub poddaj próbie swoje zdolności taktyczne w Hard West (-90%).

Tydzień gier niezależnych na GOG

Podczas tygodnia indyków taniej kupisz także Darkest Dungeon (-70%), trylogię Banner Saga (do -60%), Gris (-25%), Enter the Gungeon (-50%), Hollow Knight (-34%), Sunless Sea (-66%) i Sunless Sky (-15%), The Messenger (-30%), Thimbleweed Park (-50%), Owlboy (-40%) i wiele, wiele innych. Tydzień indyków trwa do 29 kwietnia, do godz. 23:59.

Kliknij tutaj, aby przejść nad stronę GOG i wybrać tytuły dla siebie!