Tydzień z Hannspree: 27.09-01.10

Interesujesz się nowoczesnymi technologiami i elektronicznym sprzętem takim jak telewizory LCD, netbooki, monitory czy cyfrowe ramki? Jeśli tak, to koniecznie powinieneś śledzić Tydzień z Hannspree. Oprócz najnowszych wieści ze świata elektronicznej rozrywki na czytelników IDG czekać będą atrakcyjne nagrody.

Redakcja IDG.pl wraz z firmą Hannspree zaprasza wszystkich czytelników do śledzenia Tygodnia z Hannspree, w którym będzie można aktywnie uczestniczyć od poniedziałku 27 września do piątku pierwszego października. Dla internautów odwiedzających nasz serwis czytelników przygotowaliśmy sondy, quizy, interesujące informacje i, co najważniejsze, atrakcyjne konkursy, w których wygrać można wysokiej klasy netbook, naprawdę wyjątkowy telewizor i monitor dla komputera osobistego.

Zachęcamy was, byście przez te pięć dni śledzili specjalnie przygotowaną część forum, dział aktualności i nasz fan page na łamach Facebooka. Czekać będą na was najświeższe informacje między innymi na temat telewizorów LCD, monitorów czy netbooków. Dla waszej wygody, wszystkie ważne wieści zostaną zebrane w jednym, wyraźnie oznaczonym miejscu.

Warto zaznaczyć datę 27.09.2010 w kalendarzach, codziennie odwiedzać IDG.pl, by dobrze bawiąc się zostać szczęśliwym posiadaczem nowego sprzętu.

Firma Hannspree specjalizuje się w produkcji monitorów, telewizorów LCD, a także cyfrowych ramek i notebooków. Od 2009 roku Hannspree oficjalnie obecna jest w Polsce. Bezpośrednio ze strony www.hannspree.pl można wejść do sklepu online producenta.

Na łamach idg.pl porozmawiać można z ekspertem firmy, na interesujące nas tematy z zakresu elektroniki użytkowej.

Aktualizacja: 20 września 2010 16:16

Tydzień z Hannspree zacznie sie odrobinę później, niż o tym informowaliśmy. Jego nowa data startu to 27 września. Wydarzenie potrwa do pierwszego października.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: