Tydzień z Hannspree 30.09.2010

Osoby znużone klasycznym wzornictwem, dziesiątkami takich samych albo bardzo do siebie podobnych odbiorników, powinny się przyjrzeć oryginalnym produktom firmy Hannspree. Urządzenia te pomogą człowiekowi wyrazić swoją osobowość, a przy okazji będą centralnym punktem każdego pomieszczenia, którego właściciel dba o wygląd, estetykę.

Tydzień z Hannspree 30.09.2010

Telewizor Hannspree dla wielbicieli sportu

Propozycją dla osób interesujących się wzornictwem są telewizory z rodziny Novelty. Urządzenia o rozmiarach od 10 do 19" (w ostatnim przypadku rozdzielczość to 1440x900) mają pokryte warstwą antyrefleksyjną matryce o czasie reakcji 5 ms. Posiadają tez złącza HDMI i cyfrowy tuner. Najciekawsze jest jednak to, że ich obudowy pokryto... pluszem. Pomysł ten powinien spodobać się najmłodszym jak i ich rodzicom, którzy wybrać mogą telewizor, którego obudowa przypominać będzie żyrafę, niedźwiedzia polarnego, zebrę, kraba czy wielbłąda. Same obudowy-pokrowce można zdjąć wyczyścić.

Tydzień z Hannspree 30.09.2010

Telewizor LCD w wyjątkowej obudowie

W ofercie Hannspree znajdziemy też telewizory LCD przeznaczone dla dzieci. Ich obudowy przypominają owoce, postaci z bajek czy też fascynujące każdą młodą osobę pojazdy takie jak karetka pogotowia, wóz strażacki czy autobus. Urządzenia te wykonano zgodnie z zasadą 360˚ Design - projektanci Hannspree zadbali o to, by były one eleganckie zarówno z przodu jak i boków i z tyłu.

Zobacz również:

  • Recenzja: HiSense 55E7KQ PRO - nowa propozycja 4K dla graczy i miłośników dynamicznych akcji
Tydzień z Hannspree 30.09.2010

Telewizor - wóz strażacki

Dla nieco starszych przygotowano natomiast telewizory LCD w obudowach stylizowanych na piłki z kilku dziedzin sportu - piłki nożnej, koszykówki, golfa, baseballa czy futbolu amerykańskiego. Dbałość o detale rozciąga się tu nawet na szycia, które do złudzenia przypominają te, które znamy z piłek czy ukryte miejsca na przewody mające nie odwracać uwagi od sportowych cech telewizorów. W tym przypadku zastosowano matryce o nieco większych przekątnych - od 28 do 55".

Tydzień z Hannspree 30.09.2010

Telewizor Hannspree z serii Joy

Najbardziej zagorzali kibicie sportowi na pewno zainteresują się największym z telewizorów, którego obudowa jest idealnie okrągła i wystaje poza obręb ekranu na dodatkowe kilkadziesiąt calu. Przestrzeń zajmowana przez urządzenie może i jest wielka, ale emocji związanych z oglądaniem ulubionych zespołów na takim telewizorze nie da się porównać z śledzeniem ich poczynań na klasycznym ekranie.

Tydzień z Hannspree 30.09.2010

Jabłuszkowy telewizor

Hannspree jest też jednam z wiodących producentów cyfrowych ramek do zdjęć. W ofercie firmy znajdziemy zarówno typowe, klasyczne modele tychże jak i bardziej oryginalne. Klasyczne rozwiązania (w rozmiarach 7, 8 i 10") dzięki obsłudze najbardziej popularnych formatów plików, potrafią wyświetlić zarówno zdjęcia i obrazki jak i filmy czy muzykę. Ramek można też używać jako budzika dzięki integracji włącznika/wyłącznika czasowego.

Tydzień z Hannspree 30.09.2010

Ramka cyfrowa - miś panda

Wśród najbardziej oryginalnych ramek znajdziemy takie, w których obudowy wykonano z ceramiki. Są one wymienne, a wśród wzorów znajdziemy takie, które nawiązują do imprez urodzinowych czy wycieczek wakacyjnych. Seria Novelty Zoo to - podobnie jak jej odpowiednik ze świat telewizorów - przeznaczone dla najmłodszych ramki w pluszowych obudowach. W ofercie firmy znajdzie się też rozwiązanie dla estetów - fotobudzik wyglądający jak oszlifowany kamień szlachetny (z wbudowanym radiem FM i odtwarzaczem MP3) czy radiobudzik, którego obudowa stylizowana jest na piłkę - futbolówkę.

Podobnie jak inne produkty Hannspree, ramki były nagradzane przez rodzime i zagraniczne media branżowe.

Na łamach IDG.pl można porozmawiać z ekspertem firmy, na interesujące nas tematy z zakresu elektroniki użytkowej.

Przypominamy także o konkursie, w którym można wygrać atrakcyjne nagrody, takie jak netbook, telewizor i monitor.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: