Tylko w Polsce !

Hegemonia będzie sprzedawana wraz z dodatkową płytą CD zawierająca ścieżkę dźwiękową z gry.

Polscy wydawcy nie przestają rozpieszczać rodzimych graczy. Jeszcze niedawno CD Projekt wydał IceWind Dale II w wersji polskiej zanim stało się to na zachodzie, a teraz firma LEM uraczyła graczy prezentem, którym nie będą mogli się pochwalić inni gracze na świecie. Soundtrack z muzyczką z gry, może nie powali na kolana ale nie znam nikogo kto by nie lubił prezentów...

Płyta ze ścieżką dźwiękową z gry Hegemonia będzie zawierała 50 minut muzyki stworzonej przez Tamása Kreiner oraz Ervina Nagy- zdobywców prestiżowej nagrody BAFTA(British Academy Award of Film and Television Arts) za muzykę do gry Imperium Galactica II.

Hegemonia przenosi nas w rok 2104, w którym narastające konflikty pomiędzy kolonistami z Marsa i mieszkańcami ziemi doprowadziły do wybuchu międzyplanetarnej wojny Jednak już po kilku tygodniach strony konfliktu zaprzestają walki i zawierają sojusz przeciw nowemu wrogowi - flocie inwazyjnej obcych!

Gracz wciela się w rolę dowódcy Stalowego Legionu, elitarnej jednostki na której będzie spoczywał ciężar zatrzymania floty obcych. W grze znajdziecie elementy zarówno strategii jak i taktyki! Dobra grafika oparta na enginie Walker oraz przekonywujące przerywniki filmowe , wprowadzające graczy w fabułę i klimat rozgrywki powinny dodać grze wystarczającego powabu aby po nią sięgnąć.

Hegemonia: Stalowy Legion w wersji z polskimi napisami trafi do sklepów 29 listopada i będzie kosztowała 69 zł.