Tytus Romek i A'tomek Deluxe

Za niespełna dwa tygodnie w sklepach pojawi się rozszerzona wersja stworzonej na podstawie kultowego komiksu Ch.J. Chmielewskiego gry zręcznościowej o przygodach Tytusa, Romka i A'tomka.

Nowe zrzuty ekranowe z przygotowywanej gry o przygodach Tytusa.

Nowe zrzuty ekranowe z przygotowywanej gry o przygodach Tytusa.

"Tytus, Romek i A'tomek" to platformowa gra zręcznościowa 3D oparta na motywach komiksu Ch. J. Chmielewskiego. Podczas rozgrywki wcielamy się w rolę Tytusa, który z pomocą dobrze znanych przyjaciół musi uratować świat przed atakiem zbuntowanych robotów. Podczas rozgrywki gracz nie tylko będzie skakał po dachach miejskich domów, czy zwiedzał przepastne magazyny fabryki należącej do prof. T.Alenta, ale poleci nawet w kosmos.

Gra powstaje we współpracy z autorem komiksu - Papciem Chmielem. Fani serii mogą być więc pewni tego, że odnajdą w niej specyficzny klimat, z którego słyną jego produkcje.

W zestawie Deluxe, znajdziemy cztery płyty CD - jedna będzie zwierać grę "Tytus, Romek i A'Tomek", kolejna grę "Anemone", a na dwóch pozostałych znajdą się gry z pisma "Świat Przygód Hugo". Edycja Deluxe trafi do sklepów 20 czerwca, a jej cenę ustalono w wysokości 29,90 zł

Wymagania systemowe:

Windows 98SE/ME/2K/XP

Procesor z zegarem 700MHz

256 MB RAM

Karta graficzna zgodna z DirectX

Karta dźwiękowa zgodna z DirectX

600 MB wolnego miejsca na dysku

DirectX 8.0


Zobacz również