U.S. Army kontra cywile

Podobnie jak w ubiegłym roku, podczas tegorocznych targów E3 odbędą się zawody w grze Americas Army, w której żołnierze amerykańscy zmierzą się z cywilami.

Targi E3 zbliżają się wielkimi krokami, Sieć zaroiła się wręcz od zapowiedzi nowych gier i większość liczących się wydawców zaczęła już kampanie promocyjne związane z targami.

Nie inaczej jest z armią amerykańskią, która jest autorem jednej z najpopularniejszych obecnie gier FPP, przeznaczonych do rozgrywek w Internecie - Americas Army. Podobnie, jak w ubiegłym roku, US Army organizuje bowiem wielki turniej, w którym jedną z nagród jest wyjazd na E3 i walka z zespołem składającym się z żołnierzy czynnej służby. Poza wycieczką na E3 w turnieju można wygrać nagrody o łącznej wartości 7500 USD.

Turniej zatytułowany AMD America’s Army: Special Forces Tournament będzie prowadzony za pośrednictwem Ultimate Arena, a rozgrywki finałowe zaplanowano na 13 maja br., na stoisku U.S. Army na targach E3.

Kwalifikacje będą rozgrywane pomiędzy szesnastym a dwudziestym piątym kwietnia. Jedynym warunkiem wzięcia udziału w zawodach jest uiszczenie stosownej opłaty (3 USD) i zapisanie się na stronie Ultimate Arena.

Więcej informacji:

http://www.ultimatearena.com/games/home.jsp


Zobacz również