UFO: Aftermath chat!

Dla wszystkich fanów produkcji z serii UFO, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej na temat najnowszej odsłony gry, firmy: Cenega Publishing i ALTAR Interactive, zorganizowały chat z twórcami UFO: Aftermath

Pierwszy chat, podczas, którego programiści opowiadali o rozwoju produkcji miał miejsce pięć miesięcy temu. Podstawową ideą przyświecającą producentom gry przy organizacji takiego spotkania, jest zapoznanie się z opiniami i sugestiami najzagorzalszych fanów gry. Jeżeli macie więc jakieś sugestie co do wyglądu, przebiegu rozgrywki itd. podzielcie się nimi z producentami gry podczas zapowiadanego spotkania.

W "rozmowie" wezmą udział Robert Hoffmann (business development manager ALTAR interactive) odpowiedzialny za projekt, Jiri Rydl, PR Manager firmy oraz kierownik projektu z Cenegi - Ondrej Laba. Chat rusza jutro, 19 lutego o godzinie 19.00 (CET) na stronie www.EnterTheGame.com . Więcej informacji na temat spotkania znajdziecie na największej stronie fanów gry http://www.ufoaftermath.co.uk/?c=chat&p=official.


Zobacz również