UFO Aftershock wkracza do sklepów!

Niestety informacja dotyczy tylko zachodniej europy. Polscy gracze będą musieli jeszcze trochę poczekać - rodzima premiera gry planowana jest bowiem na 18 listopada 2005 roku.

"UFO: Decydujące Starcie" (w wersji angielskiej - "UFO: Aftershock") ponownie pozwoli graczom zaangażować się w konflikt z interplanetarnym zagrożeniem i poczuć emocje podobne do tych, które przeżyć można było w trakcie gry "UFO: Enemy Unknown" czy "X-Com: Terror from the Deep".

Akcja "UFO: Aftershock" rozpoczyna się w 2054 roku. Pięćdziesiąt lat wcześniej, w trakcie inwazji obcych, Rada Ziemi skutecznie walczyła z Retikulanami i odkryła ich chytry plan, przewidujący pokrycie powierzchni Ziemi Biomasą - siecią organicznej tkanki obcych. Biomasa miała rozrosnąć się do olbrzymich rozmiarów i zyskać samoświadomość. Choć Retikulanie zostali odparci, częściowo pokryta biomasą Ziemia przestała być zdatna do zamieszkania. Jej mieszkańcy przenieśli się na odległą, latającą wyspę - Laputę.

Niestety, konflikty międzyludzkie i ciągłe rewolty spowodowały, że wyspa także została zniszczona. Teraz ostatni Ziemianie znów muszą uciekać. Czy uda im się odzyskać Ziemię i ponownie ją zaludnić?

"UFO: Decydujące Starcie" pojawi się w naszych sklepach 18 listopada, w polskiej wersji językowej (z napisami).


Zobacz również