UFO opóźnione

Światowa premiera niecierpliwie oczekiwanej kontynuacji kultowej serii gier UFO/X-Com pt. UFO: Aftermatch opóźni się o trzy tygodnie.

Powodem przesunięcia daty premiery z 5 na 20 września br. jest chęć "dopieszczenia" gry i usunięcia wykrytych podczas beta-testów błędów.

Gra ma nawiązywać do najlepszych tradycji strategicznej serii UFO/X-Com i jest

strategią turową, w której gracz zarządza drużyną komandosów, która jest ostatnią linią ziemskiej obrony w walce z siłami inwazyjnymi nieprzejednanych i okrutnych przybyszów z kosmosu.

UFO: Aftermath to nie tylko remake legendarnego klasyka - obok bogactwa opcji taktycznych w czasie starć "oko w oko" z obcymi, gracz musi też uważać na ich plany w skali globalnej. Tereny opanowane przez najeźdźców z kosmosu będą stopniowo pokrywane przez ich oślizgłą biomasę, a całe życie na tym obszarze niszczone. Podczas starć dowodzeni przez nas komandosi zbierają punkty doświadczenia, a każda misja taktyczna jest generowana losowo.

Premiera polskiej wersji gry przewidziana była na wrzesień 2003 r., nie wiemy jeszcze jednak czy opóźnienie zachodniej premiery będzie miało wpływ na zmianę daty wydania polskiej edycji UFO: Aftermatch.

Wymagania systemowe:

Minimalne:

Windows 98 lub wyższe

Pentium III 500Mhz

32MB nVidia GeForce 2 MX / ATI Radeon

128 MB RAM

750 MB wolnego miejsca na twardym dysku

DirectX 9

Karta dźwiękowa zgodna z DirectX

Zalecane:

Windows 98 lub wyższe

Pentium IV 2GHz lub Athlon 2GHz

64 MB nVidia GeForce 4 MX / ATI Radeon 9300

256 Mb RAM

1GB wolnego miejsca na twardym dysku


Zobacz również