UFO pojawiło się w Fortnite! Jest nagranie

Tematem przewodnim nadchodzącego sezonu w Fortnite ma być inwazja obcych. W sieci pojawił się film, na którym widać porwanie graczy przez statek kosmitów.

Od kilku dni w sieci pojawiają się informacje oraz przecieki mówiące o temacie przewodnim 7 sezonu Fortnite, który miałby się skupiać na inwazji obcych. Ostatnio informowaliśmy o kręgach w rejonie Colossal Crops. Dzisiaj w sieci ukazało się nagranie, na którym widać moment porwania graczy przez statek kosmitów.

Kiedy tylko UFO pojawi się na mapie, może wybrać losowo wybraną postać. Łącznie statek może porwać na swój pokład maksymalnie 20 graczy. Na bliskie spotkanie może liczyć zarówno pojedyncza osoba, jak i cały oddział. Na innym nagraniu widzimy, jak porwanie wygląda z perspektywy uprowadzonego.

Taka sytuacja może nieść za sobą pozytywne skutki. Jeśli w momencie uprowadzenia poziom zdrowia lub pancerza postaci jest niski, spotkanie UFO i porwanie przez statek przywróci ich wartość do maksymalnego poziomu. Poza tym, gracz zostanie przeniesiony do losowo wybranej lokacji.

Aktualnie nie jest powiedziane, czy UFO ma za zadanie pomóc w przejściu do 7 sezonu, czy będzie jego stałym i istotnym elementem. Pozostaje nam poczekać jeszcze kilka dni, aby doświadczyć tego na własnej skórze.