UFOTO UF735 - nowa ramka Asusa

UFOTO UF735 to najnowsza cyfrowa ramka wprowadzona oficjalnie do oferty firmy Asus. Urządzenie - co podkreśla producent - może być z powodzeniem wykorzystane jako dodatkowy wyświetlacz usprawniający pracę z komputerem PC (wyposażono je bowiem w funkcję "sub-display").

UFOTO UF735 dostępna jest w trzech kolorach - srebrnym, różowym i niebieskim. Możemy ją ustawić w pozycji poziomej, pionowej lub zawiesić na ścianie. Urządzenie oddaje do naszej dyspozycji 7-calowy ekran LCD o rozdzielczości 800 x 480 pikseli oraz - poza podstawową funkcją prezentacji zdjęć - możliwość odtwarzania plików muzycznych MP3. Możemy je wgrać do wbudowanej pamięci flash o pojemności 128 MB oraz dostarczyć na kartach pamięci CF/ SD/ MMC/ MS/ xD lub pendrive'ie.

Asus UFOTO UF735

Asus UFOTO UF735

Producent zwraca również uwagę na funkcję o nazwie "sub-display", dzięki której sprzęt może być wykorzystany jako dodatkowy wyświetlacz usprawniający pracę z komputerem PC - łączy się z nim za pomocą interfejsu USB 2.0. Pozwala ona na skorzystanie z trzech trybów - Selected (prezentuje wybrany element wyświetlany na ekranie monitora), Duplicate (wyświetla wszystko co aktualnie prezentowane jest na ekranie monitora) i Extended (umożliwia wyświetlanie dodatkowych informacji).

Warto też wspomnieć o wymiarach urządzenia (212 x 162 x 130 mm), wadze wynoszącej 0,6 kg oraz możliwości zasilenia z sieci lub poprzez wbudowany akumulator. Ramka dysponuje również systemem dostosowującym podświetlenie do panujących warunków oświetleniowych.

Niestety cena nowości nie została podana. Więcej na jej temat można znaleźć na witrynie producenta.