UFOTO UF735 - nowa ramka Asusa

UFOTO UF735 to najnowsza cyfrowa ramka wprowadzona oficjalnie do oferty firmy Asus. Urządzenie - co podkreśla producent - może być z powodzeniem wykorzystane jako dodatkowy wyświetlacz usprawniający pracę z komputerem PC (wyposażono je bowiem w funkcję "sub-display").

UFOTO UF735 dostępna jest w trzech kolorach - srebrnym, różowym i niebieskim. Możemy ją ustawić w pozycji poziomej, pionowej lub zawiesić na ścianie. Urządzenie oddaje do naszej dyspozycji 7-calowy ekran LCD o rozdzielczości 800 x 480 pikseli oraz - poza podstawową funkcją prezentacji zdjęć - możliwość odtwarzania plików muzycznych MP3. Możemy je wgrać do wbudowanej pamięci flash o pojemności 128 MB oraz dostarczyć na kartach pamięci CF/ SD/ MMC/ MS/ xD lub pendrive'ie.

Asus UFOTO UF735

Asus UFOTO UF735

Producent zwraca również uwagę na funkcję o nazwie "sub-display", dzięki której sprzęt może być wykorzystany jako dodatkowy wyświetlacz usprawniający pracę z komputerem PC - łączy się z nim za pomocą interfejsu USB 2.0. Pozwala ona na skorzystanie z trzech trybów - Selected (prezentuje wybrany element wyświetlany na ekranie monitora), Duplicate (wyświetla wszystko co aktualnie prezentowane jest na ekranie monitora) i Extended (umożliwia wyświetlanie dodatkowych informacji).

Warto też wspomnieć o wymiarach urządzenia (212 x 162 x 130 mm), wadze wynoszącej 0,6 kg oraz możliwości zasilenia z sieci lub poprzez wbudowany akumulator. Ramka dysponuje również systemem dostosowującym podświetlenie do panujących warunków oświetleniowych.

Niestety cena nowości nie została podana. Więcej na jej temat można znaleźć na witrynie producenta.


Zobacz również