UNREAL 2 numerem 1 w Europie

Francuski wydawca Inforgrames z dumą powiadomił media o znakomitych wynikach sprzedaży kontynuacji Unreal'a na najważniejszych rynkach europejskich.

Od dnia premiery gry w Europie Unreal 2: The Awakening plasuje się na pierwszych pozycjach zestawień bestsellerów w Wielkiej Brytanii, Francji i we Włoszech. Niniejszą informację pracownicy Infogrames przygotowali na podstawie zestawień renomowanych firm analitycznych Chart Track, GFK, Media World Chart, zajmujących się śledzeniem wyników sprzedaży produktów multimedialnych w Europie. W informacji nie ma natomiast słowa na temat sprzedaży Unreal'a w Niemczech, które na pewno należy zaliczyć do największych i najprężniejszych europejskich rynków, jeśli chodzi o sprzedaż gier komputerowych. Czyżby niemieccy gracze nie docenili potęgi tej gry?

W grze wcielimy się w byłego komandosa Daltona, który po kolejnej odmowie przyjęcia do czynnej służby, zostaje przedstawicielem prawa i jednoosobowym oddziałem ratowniczym. Niemal każda z trzynastu misji rozpoczyna się na statku Atlantis, który jest główną kwaterą Daltona, gdzie spotyka się z członkami załogi statku, dobiera uzbrojenie i zapoznaje się z celami zadań.


Zobacz również