UPC - Internet z prędkością 150 Mb/s

UPC wprowadziło nową ofertę Internetu. Usługa Fiber Power 150 oferuje transfer o prędkości 150 Mb/s. Przeznaczona jest ona dla najbardziej aktywnych użytkowników.

Logo UPC

UPC wchodzi na rynek z nową ofertą Fiber Power 150. Zastępuje ona dotychczasową usługę o prędkości 120 Mb/s. Oferta Fiber Power 150 dostępna jest w cenie 150 zł miesięcznie. To taniej aniżeli poprzednia propozycja UPC.

UPC pomyślało także o swoich dotychczasowych klientach. Każdy abonent posiadający ofertę Internetu umożliwiającą przesył 8 Mb/s, automatycznie otrzymał w sierpniu upgrade do 25 Mb/s. Wszystko to w ramach dotychczasowej umowy. Na obecny miesiąc, planowane jest także zwiększenie przepustowości łącza dla użytkowników usługi Fiber Power 15 Mb/s. Pojemność skrzynek pocztowych oferowanych przez UPC ma się ponadto zwiększyć do 5 GB.

Zobacz również:

  • Awaria UPC - nie działa internet i telewizja. Co się dzieje?
  • Jak udostępnić playlistę na Spotify?
  • Microsoft nadrabia straty. Teams w końcu z oszczędzaniem danych

Przypomnijmy, że UPC w dalszym ciągu oczekuję na decyzję w sprawie przejęcia sieci ASTER. Gdyby Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów wydał zgodę, UPC byłoby zdecydowanym liderem na rynku sieci kablowych w Polsce.