UPC przyspiesza chello do 20 Mb/s

Firma UPC zaprezentowała nową ofertę szerokopasmowego dostępu do Internetu. W jej ramach zniesiono m.in. limity pobierania danych dla usługi chello easy oraz zwiększono prędkość pobierana i wysyłania danych dla usług chello easy, light i ultra. Firma przygotowała też dla klientów specjalną ofertę promocyjną.

6 września rozpoczyna się również promocja UPC o nazwie "Kup 3, płać za 2". W jej ramach przy zamówieniu trzech usług świadczonych przez firmę (telewizja - Pakiet Pełny, Internet, telefon) klient płaci tylko za dwie. Z trzeciej może korzystać bezpłatnie przez cały czas trwania umowy, czyli 16 miesięcy. UPC przekonuje też, że przez jeden dodatkowy miesiąc można będzie korzystać za darmo z wszystkich usług. Firma promocją objęła takż instalację usług: 9,90 zł.

Do najważniejszych zmian w ofercie dostępu do Internetu należy wymienić zwiększenie prędkości przesyłania danych od klienta w usłudze chello ultra - z 12288 do 20480 kb/s, czterokrotne przyspieszenie prędkości w usłudze chello easy (z 512 do 2048 kb/s), dwukrotne zwiększenie prędkości transferu w chello light (z 2048 do 4096 kb/s) oraz wspomniane już zniesienie limitu pobierania danych w chello easy. Zwiększeniu uległy też prędkości uploadu danych.

Cena dostępu do Internetu w UPC poza promocją "Kup 3, płać za 2" wynosi 69 zł (easy), 89 zł (light) i 249 zł 9 ultra). Jak łatwo zauważyć, z oferty szerokopasmowego Internetu wypadła taryfa chello classic, jednak jej użytkownicy będą mogli nadal z niej korzystać, jeśli zechcą.

Przypomnijmy, iż w tym tygodniu wystartowała promocja TP SA "mała cena", w ramach której korzystanie z neostrady w okresie promocyjnym kosztować będzie od 9,90 zł miesięcznie.

Aktualizacja: 18 września 2007 13:03

Zgodnie z zapowiedziamy UPC wprowadziło nowe porfolio usług. Dodatkowo, oprócz już zapowiadanych opcji usług chello pojawiła się jedna nowa - chello starter. Miesięczny abonament przy umowie na czas nieokreślony wynosi w niej 39 zł, prędkość pobierania danych 512 kb/s, a wysyłania - 128 kb/s.