URSUS Farming Simulator rozpocznie żniwa już 17 maja 2013!

W dniu dzisiejszym rozpoczęła się produkcja komputerowych URSUSÓW! Pierwsze modele na wirtualne pola wyjadą już 17 maja 2013r.!   Najnowsza produkcja GIANTS Software - URSUS Farming Simulator to dodatek do kultowej gry Farming Simulator 2013, absolutnego króla rolniczych symulacji na świecie. Owocem unikatowej współpracy między CDP.pl i URSUS jest gra komputerowa, dzięki której gracze otrzymają możliwość wzbogacenia swoich wirtualnych parków maszynowych o doskonale znane i niezwykle popularne w kraju traktory legendarnej polskiej marki. Oprócz kultowych ciągników Ursus C-330 i Ursus C-45, w grze znajdą się najnowocześniejsze modele produkowane w lublińskiej fabryce Ursusa, m. in.:

- Ursus 15014 - przykład bezkompromisowego podejścia do standardów maszyn rolniczych i parametrów pracy ciągników o dużej mocy. Dla tego modelu  żadna gleba nie jest zbyt twarda, żadne wzgórze nie jest zbyt strome i żadne narzędzie nie jest zbyt szerokie!- Ursus 8014H - Cechą charakterystyczną ciągników serii "H" jest bogate wyposażenie standardowe za przystępną cenę. Wszechstronne zastosowanie niezależnie od rodzaju zadania sprawia, że ciągnik może być użytkowany cały rok. Ergonomiczna kabina, sprawdzona przekładnia i ekonomiczny silnik gwarantują, że codzienna praca będzie łatwa, bezpieczna i efektywna.

URSUS Farming Simulator rozpocznie żniwa już 17 maja 2013!

farming-simulator

Do sklepów trafią trzy wersje URSUS Farming Simulator 2013, każda z nich zawierać będzie ekskluzywny booklet, w którym wspólnie z firmą URSUS przygotowaliśmy wiele unikatowych i oryginalnych materiałów o historii tej zasłużonej dla Polski marki.- Dodatek URSUS - dla wszystkich posiadaczy podstawowej wersji gry Farming Simulator 2013- Edycja URSUS - zawierająca pełną wersję gry Farming Simulator 2013 oraz dodatek URSUS- Zestaw kolekcjonerski URSUS Farming Simulator - w skład, którego oprócz pełnej wersji gry i dodatku URSUS wejdą kolekcjonerskie gadżety: plakat, smycz, brelok oraz koszulka z kultowym URSUSEM C-330. Najnowsza odsłona gry jest znacznie bardziej rozbudowana w stosunku do swoich poprzedniczek i po brzegi wypełniona nową zawartością, dzięki której gracze będą mogli sprawdzić się w roli nowoczesnego farmera i zbudować swoją rolniczą fortunę.

Ze względów na dbałość o autentyczność rozgrywki i podążając za prośbami fanów marki nawet odgłosy silników maszyn URSUSa zostały nagrane w naszym kraju w fabryce producenta! Nadchodzi czas żniw, czas dla prawdziwych mechanizatorów rolnictwa!  - już dzisiaj można złożyć zamówienia przedpremierowe na cyfrową wersję gry w serwisie CDP.pl.