US Army wypowiada wojnę hakerom gry America's Army?

Szef produkcji "America's Army" - darmowej gry tworzonej i finansowanej przez armię amerykańską, zapowiada bezpardonową walkę z hakerami wykorzystującymi dziury w grze. $"(...) wiemy kim jesteście, i możemy wytropić miejsce, z którego gracie" - ostrzega hakerów Phil DeLuca. Obenie "America's Army" posiada ponad 4.5 miliona zarejestrowanych użytkowników.

Jak poinformował, serwis Information Week, w poście zamieszczonym na oficjalnym forum gry kierownik produkcji "Americas Army" powiedział, że hakerzy nie tylko łamią prawa autorskie, ale również "niewłaściwie wykorzystują oprogramowanie i sprzęt należący do armii amerykańskiej"

Według informacji serwisu Information Week (wspomniany post został już usunięty z forum) DeLuca pisał "(...) wiemy kim jesteście i możemy wytropić miejsce, z którego gracie" odnosząc się w swojej wypowiedzi nawet do II wojny światowej i konfliktu z Japonią:

"Na początku lat 40. Japonia nauczyła się ważnej lekcji - "zostaw w spokoju drzemiącego giganta". Nie reagujemy natychmiast, ale jeżeli już to zrobimy, nikt nie będzie w stanie nas zatrzymać. Armia ma partnerów do walki z cyberprzestępczością, do których nie zaliczają się tylko armijne komórki IT, ale również Departament Sprawiedliwości, Tajne Służby i FBI" - kończy Phil DeLuca.

Najnowszą wersję gry można pobrać z naszego serwera FTP, a więcej informacji na temat gry znajdziecie tutaj.

Plik do pobrania:

America's Army v. 2.2.0


Zobacz również