UT 2004 – 1,5 miliona pobrań!

Wersja demonstracyjna gry Unreal 2004 zyskuje miano najpopularniejszego dema wszechczasów - w ubiegłym tygodniu pobrano ją ponad 1,5 mln razy.

Demo można pobrać zarówno ze oficjalnej strony gry, jak również z większości serwisów poświęconych grom komputerowym – znajdziecie je również na naszym serwerze FTP (link poniżej). Według statystyk dostarczonych przez największe serwisy oferujące demo Unreal'a, tylko w ubiegłym tygodniu pobrano je ponad 1,5 miliona razy.

Jak wynika z dostarczonych przez Atari statystyk, plik pobrano 140 000 razy z poświęconego grom portalu nVidii "nZone". Fileplanet.com - jeden z największych serwisów oferujących do pobrania dema i inne dodatki do gier informuje, ze z jego serwerów plik z demem pobrano ponad 110 000 razy. Jednocześnie przedstawiciele serwisu poinformowali również, że wersja demonstracyjna UT 2004, osiągnęła niezwykle szybko pułap 100 000 pobrań, i jest jednym z "najszybciej" pobieranych plików w jego historii.

W większości zachodnich serwisów poświęconych grom komputerowym demo Unreala utrzymuje się na pierwszej pozycji wśród najczęściej pobieranych plików. Z naszego serwisu Demo UT 2004 pobrano niemal 2600 razy i w ilości pobrań ustępuje tylko wersji demonstracyjnej Painkillera. Podobnie sytuacja wygląda w Imperium Gier Wirtualnej Polski, gdzie plik pobrano prawie 2500 razy i pod względem liczby pobrań ustępuje tylko Painkillerowi (http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?sys=gry&id=1760 ).

"Reakcja fanów serii przerosła nasze najśmielsze oczekiwania i świadczy o tym, że UT 2004 wciąż utrzymuje się w czołówce najpopularniejszych strzelanin przeznaczonych do wieloosobowych rozgrywek w Sieci." – powiedział Peter Wyse, odpowiedzialny za produkcję gry w firmie Atari. "Doskonała praca programistów ze studia Epic, którzy potrafią wciąż odświeżać swoje znakomite dzieło, nie przestaje imponować fanom serii na całym świecie. Wprowadzenie nowego "Onslaught mode" i reaktywacja starego dobrego "Assault mode" wraz z szerokim arsenałem nowych pojazdów, sprawiły, że Epic stworzył grę całkowicie odpowiadającą oczekiwaniem fanów sieciowych gier akcji." – konkluduje Wyse.

Demo UT 2004:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?sys=gry&id=1755

Oficjalna strona gry:

http://www.unrealtournament.com


Zobacz również