UT 2004 gotowy!

Jak poinformowała firma Atari, prace nad najnowszą odsłoną Unreal Tournament dobiegły już końca – gra uzyskała status "gold" i jest już w drodze do tłoczni.

Po wielu miesiącach oczekiwań fani kultowej strzelaniny UT 2004, mogą mieć wreszcie pewność, że ustalona na 15 marca, data premiery zostanie dotrzymana. Od swoich poprzedników UT 2004 różni się przede wszystkim, znacznie ulepszoną grafiką oraz dwoma nowymi modami - Onslaught i Assault.

Unreal Tournament 2004 trafi do sklepów z największym jak do tej pory w historii serii zestawem nowych map obejmujących m.in. 20 przeznaczonych do istniejących już trybów rozgrywki, oraz kilka stworzonych przez Digital Extremes poziomów przeznaczonych specjalnie dla hardcorowych graczy.

W grze wprowadzono również opcje UnrealTV, dzięki której setki ludzi będą mogły oglądać na żywo internetowe potyczki bez nadmiernego obciążania serwerów. Unreal Tournament 2004 będzie miał również przebudowany interfejs oraz specjalny system głosowania, dzięki któremu gracze będą mogli wybierać najlepsze mody i mapy oraz usuwać z rozgrywek graczy sprawiających kłopoty. W grze wprowadzono również system umożliwiający negocjację przez klany warunków rozgrywek.

Dodatkowo w pakiecie Unreal Tournament 2004 znajdziecie całą zawartość poprzedniej wersji gry oraz kilka bonusowych zestawów map wydanych przez Digital Extremes i Epic Games. Gracze, którzy zakupią najnowszą wersję gry będą mogli dołączać się do rozgrywek na serwerach przeznaczonych dla Unreal Tournament 2003.

Na świecie Unreal Tournament 2004 ukaże się już 16 marca. W Polsce powinna pojawić się około dwa tygodnie później. Gra zostanie wydana w oryginalnej, angielskiej wersji językowej (pudełko oraz instrukcja po polsku) na płycie DVD w cenie 139,90 zł.

Demo gry:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1755&sys=gry


Zobacz również