UT 2004 w planie wydawniczym CD Projekt!

Jak poinformował CD Projekt, plan wydawniczy firmy został powiększony o najnowszą odsłonę jednej z najsłynniejszych serii gier FPS, czyli Unreal Tournament 2004.

UT 2004 to gra przeznaczona głównie do wieloosobowych rozgrywek internetowych lub w sieciach LAN. Już teraz wiadomo, że gra będzie zachwycać niesamowitą oprawą graficzną i dźwiękową oraz wyjątkowo dynamiczną akcją. Ponieważ walki niejednokrotnie toczą się na olbrzymich rozmiarów mapach, będziemy mogli korzystać z szerokiego asortymentu broni oraz pojazdów, zarówno naziemnych jak i latających. Warto też wspomnieć, że gra będzie wyposażona w specjalny system do porozumiewania się graczy za pomocą głosu (tzw. live voice chat z pełnym dźwiękiem 3D).

Unreal Tournament 2004 trafi do sklepów z największym jak do tej pory w historii serii zestawem nowych map obejmujących m.in. 20 przeznaczonych do istniejących już trybów rozgrywki, oraz kilka stworzonych przez Digital Extremes poziomów przeznaczonych specjalnie dla hardcorowych graczy.

W grze wprowadzono również opcje UnrealTV, dzięki której setki ludzi będą mogły oglądać na żywo internetowe potyczki bez nadmiernego obciążania serwerów. Unreal Tournament 2004 będzie miał również przebudowany interfejs oraz specjalny system głosowania, dzięki któremu gracze będą mogli wybierać najlepsze mody i mapy oraz usuwać z rozgrywek graczy sprawiających kłopoty. W grze wprowadzono również system umożliwiający negocjację przez klany warunków rozgrywek.

Dodatkowo w pakiecie Unreal Tournament 2004 znajdziecie całą zawartość poprzedniej wersji gry oraz kilka bonusowych zestawów map wydanych przez Digital Extremes i Epic Games. Gracze, którzy zakupią najnowszą wersję gry będą mogli dołączać się do rozgrywek na serwerach przeznaczonych dla Unreal Tournament 2003. Unreal

Unreal Tournament 2004 ukaże się już pod koniec marca. Gra zostanie wydana w oryginalnej, angielskiej wersji językowej (pudełko oraz instrukcja po polsku) na płycie DVD i w cenie 139,90 zł.

Demo gry:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1755&sys=gry


Zobacz również