Uaktualniony Messenger

Microsoft zaprezentował nową wersję - 6.2 – komunikatora internetowego MSN Messenger. W nowej edycji znajdziemy sporo ciekawych innowacji – m.in. zintegrowany pasek narzędzi MSN (MSN Toolbar), funkcję autokorekty emotikonów oraz nową usługę, umożliwiającą uczestniczenie w grach online.

W MSN Messenger 6.2 znajdziemy również nowy mechanizm, ułatwiający rozwiązywanie problemów z połączeniem (connection troubleshooter) oraz "odświeżony" interfejs – poprawiono m.in. sposób wyświetlania listy kontaktów.

Ciekawostką jest fakt, iż podczas instalowania programu użytkownik może zdecydować, czy wraz z komunikatorem chce zainstalować moduł MSN Toolbar – ułatwia on dostęp do stron portalu MSN i umożliwia przeprowadzenie wyszukiwania w Internecie bezpośrednio z poziomu komunikatora. Dodatkową zaletą Toolbara jest wbudowana blokada okienek pop-up.

Usługa, umożliwiająca korzystanie z gier online dostępna będzie na razie jedynie w USA – za dostęp do każdej z czterech gier trzeba będzie zapłacić od 9,99 USD do 14,99 USD za rok. W celu ułatwienia dostępu do usługi, do komunikatora dodano specjalną ikonę – Fun and Games.

MSN Messenger 6.2 już w najbliższych dniach będzie można pobrać ze strony serwisuhttp://www.msn.com .


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: