Uaktualniony Office

Microsoft udostępnił pierwszy zbiór łat i rozszerzeń dla pakietu Office 2000. Pakiet można pobrać z sieci lub zamówić na płycie CD-ROM.

Microsoft w niecały rok po wydaniu Office 2000 udostępnił pierwszy service-pack do tego pakietu. Service Release 1 to zbiór "łat" i nakładek uaktualniający wszystkie zawarte w pakiecie aplikacje - Word, Excel, Access, FrontPage, Powerpoint, Outlook Publisher. Użytkownicy korzystający ze starszej wersji Internet Explorera otrzymują możliwość zastąpienia jej najnowszą wersją - IE 5.01.

SR-1 można pobrać z Internetu albo zamówić bezpłatny CD-ROM w firmie Microsoft. Aby dokonać instalacji uaktualnienia, niezbędne jest posiadanie płyty CD-ROM z oryginalną wersją Office 2000. Microsoft zaleca także skorzystanie z dostępnego na witrynie firmowej Office Auto Update. Dzięki temu narzędziu użytkownicy będą na bieżąco informowani o dostępnych dla Office rozszerzeniach i łatach. Jednocześnie ogłoszono, że - począwszy od maja bieżącego roku - pakiet Office 2000 Premium będzie zawierać nową wersję oprogramowania Photo Draw, która oferować będzie lepsze narzędzia do tworzenia grafiki internetowej.

Więcej informacji: officeupdate.microsoft.com/