Ubisoft ogłasza Shaun White Snowboarding

Złoty medalista olimpijski, Shaun White, będzie własnym nazwiskiem sygnował najnowszą produkcję Ubisoftu. Dotychczasowe wiadomości na temat gry pozwalają sądzić, iż warto na niego czekać.

Shaun White Snowboarding zawiera w nazwie nazwisko złotego medalisty olimpijskiego w tej dyscyplinie i wielokrotnego medalisty zawodów X Games. Zgodnie z zapewnieniem twórców w grze doświadczyć będzie można co najmniej tyle emocji, ile Shaun miał podczas zawodów.

Shaun White podczas zawodów

Shaun White podczas zawodów

Gra, jak przystało na dzisiejsze produkcje, skupi się przede wszystkim na realistycznym oddaniu praw fizyki. Także grafika ma być jej bardzo mocną stroną. Wszystko to będzie zapewnione przez bardzo wydajny engine z Assassin's Creed.

W Shaun White Snowboarding znajdzie się również system multiplayer. Dzięki niemu do czterech graczy będzie mogło rywalizować razem na stoku. Także tryb singleplayer pozwoli na wiele godzin rozrywki chociażby dzięki trybowi kariery.

Czy gra spełni oczekiwania przekonać się będzie można już niedługo. Shaun White Snowboarding ma ukazać się na rynku już w lato tego roku. Zagrać w nią będą mogli posiadacze Pecetów oraz konsol Xbox 360, PlayStation 3 i Nintendo Wii.