Ubisoft pracuje nad nowym MMO?

Wiemy już, że Ubisoft wykupił prawa do używania nazwiska Toma Clancy'ego. Teraz przedstawiciel spółki informuje nas, że jego firma planuje wydanie nowego MMO firmowanego nazwiskiem znanego twórcy.

Na razie nie wiadomo zbyt wiele o nowym tytule. Pod znakiem zapytania stoi udział w całym przedsięwzięciu marki "Tom Clancy". Póki co ma ona jedynie formować tytuł nowego dzieła. Nie wiadomo również na czym konkretnie oparta będzie fabuła gry. Przedstawiciel Ubisoft, Yves Guillemot, zdradził jedynie że całe przedsięwzięcie ma kosztować około 50 milionów dolarów.

Ubisoft pracuje nad nowym MMO?

Trzeba przyznać, że kwota ta nie może imponować. Dlatego też na razie powodzenie tytułu stoi pod wielkim znakiem zapytania. Odpowiedzi na wszystkie pytania mają się pojawić już wkrótce.

Nie sposób jednak nie zauważyć, że MMO osadzone w świecie gier Toma Clancy'ego byłoby jak świeży powiew powietrza dla wszystkich fanów gier tego typu.

Na większą ilość informacji przyjdzie nam jeszcze poczekać. Będziemy śledzić ten temat na bieżąco i poinformujemy Was o wszystkich nowościach w tej sprawie.