Ubisoft rozdaje Assassin's Creed Unity, wspierając Notre Dame

Pożar katedry Notre Dame wstrząsnął całym światem. Według najnowszych doniesień, jej odbudowa może zająć nawet kilkanaście lat. Dlatego Ubisoft umożliwia wirtualne zwiedzanie dzięki Assassin's Creed Unity.

Assassin's Creed Unity reklamowany jest na stronie Ubisoft następująco:

Odkryj Paryż okresu Rewolucji, odwzorowany jak nigdy wcześniej! Przedzieraj się przez oszałamiający, całkowicie otwarty świat miasta, którego powstanie było możliwe tylko dzięki zastosowaniu zupełnie nowego silnika gry. Podziwiaj szczegółowo odwzorowane wnętrza budynków i odkrywaj sekrety podziemnych katakumb i kanałów!

Jednym z tych "szczegółowo odwzorowanych budynków" jest katedra Notre Dame. Na stronie Ubisoft pojawił się następujący komunikat:

Zdobądź własny bezpłatny egzemplarz!

W świetle niszczycielskiego pożaru w Notre Dame de Paris, Ubisoft chce dać wszystkim graczom szansę przeżycia majestatu i piękna katedry dzięki Assassin's Creed Unity na PC.

Od 17 kwietnia od godziny 16:00 do 25 kwietnia do godziny 09:00 (twojego czasu lokalnego) możesz pobrać Assassin's Creed Unity na PC za darmo, po czym pozostanie ona w twojej bibliotece gier Uplay na zawsze.

Zachęcamy wszystkich, którzy chcą pomóc w odbudowie i rekonstrukcji katedry, aby dołączyli do Ubisoft w przekazywaniu datków.

Trzeba przyznać, że to bardzo miły gest ze strony producenta. A na zachętę do pobrania - trailer tej produkcji:

Aby dodać grę do swojej biblioteki, uruchom Uplay lub zaloguj się na swoje konto w Ubisoft na tej stronie.