Ubisoft stracił kontakt z rzeczywistością. Cena Far Cry 6 GOTY to kpina...

Dość nieoczekiwanie Ubisoft udostępnił do sprzedaży maksymalnie wypakowaną wersję Far Cry 6 Game Of The Year Edition. Wydanie może jest bogate, jednak cena jest mocno wygórowana.

Far Cry 6 (fot. Ubisoft)

Nowy standard cenowy w przypadku nadchodzących wydań gier powoli staje się rzeczywistością. Nowe produkcje konsolowe z segmentu AAA będziemy kupować w cenie grubo powyżej 300 zł. O ile ten fakt nie dziwi, jeśli decydujemy się na zakup premierowego tytułu, tak w przypadku kolejnej edycji gry wydanej kilka miesięcy temu taka kwota może mocno zdziwić. Szczególnie, że cena, którą musimy zapłacić za Far Cry 6 GOTY przekracza sporo ponad 400 zł.

Ubisoft postanowił udostępnić graczom kompletne wydanie swojej najnowszej gry z serii Far Cry. Kupując Game of the Year Edition otrzymamy:

  • Podstawową wersję gry
  • Przepustka sezonowa
  • Wszystkie aktualizacje
  • Pakiet Ultimate
  • Far Cry 4: Blood Dragon Classic Edition
  • DLC o nazwie Zagubieni między światami (brak dokładnej daty premiery)

Pewnie jesteście ciekawi, ile za taki zestaw trzeba zapłacić. Wersja na konsole PlayStation oraz PC wyceniona została ma 479,99 zł, natomiast posiadacze Xbox-ów będą musieli wyłożyć z portfeli 489,99 zł. Warto zwrócić uwagę, że podstawowa wersja gry w PS Store w tej chwili dostępna jest za 290 zł. Czy te kilka dodatków na prawdę jest warte prawie 200 zł?


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: