Ubisoft zapowiedział grę Far Cry 2

Ubisoft oficjalnie zapowiedział wydanie Far Cry 2. Uruchomiona została także strona internetowa poświęcona grze. Choć póki co nie można na niej znaleźć praktycznie żadnych użytecznych informacji, to autorzy zapewniają, że z biegiem czasu zapełni się cennymi materiałami.

Screen z pierwszej części gry

Screen z pierwszej części gry

Długo oczekiwany sequel będzie tworzony w Montrealu. Far Cry 2 ma mieć swoją premierę w wersji na PC na wiosnę przyszłego roku. Wiadomo też, że gra będzie wydana również na PlayStation 3 oraz Xboxa 360.

Niestety, Ubisoft nie zdradził żadnych szczegółów co do swojego najnowszego shootera. W obiegu nie ma też ani jednego screena z gry. Uruchomiona za to została oficjalna strona Far Cry 2. Niestety, póki co nie zawiera właściwie żadnych konkretnych informacji. Oprócz irytującego i nic nie wnoszącego teasera jest tam tylko link do forum i konkursu.

Przypomnijmy, że pierwsza część Far Cry odniosła wielki sukces na całym świecie. Gra ta, wydana 3 lata temu, zdobyła między innymi prestiżową nagrodę PC Gamers Action Game of the Year. Jednak najlepiej o sukcesie tej produkcji mówi liczba sprzedanych egzemplarzy. Sięgnęła ona aż trzech milionów.

Więcej informacji o Far Cry 2 można się spodziewać pod koniec sierpnia.