"Uchwyć Twoją Kulturę" - fotokonkurs Panasonic

Rozpoczęła się kolejna, piąta już, edycja konkursu fotograficznego Lumix Award, organizowanego przez firmę Panasonic. Tematem przewodnim konkursu w tym roku jest hasło "Uchwyć Twoją Kulturę".

Nagrodami w konkursie są: siedmiodniowy pobyt w Liverpoolu (miasto to jest Europejską Stolicą Kultury 2008) oraz cyfrowe lustrzanki Panasonic Lumix. Oprócz tego, jury konkursowe, w którym zasiądą profesjonalni fotograficy i artyści, co miesiąc wyłoni jednego laureata, który także otrzyma w nagrodę aparat D-SLR Panasonic.

Zwycięzca ostateczny zostanie wyłoniony 16 grudnia br. - zostanie on nagrodzony wyjazdem do Liverpoolu, a wraz z dwoma kolejnymi finalistami, także cyfrową lustrzanką Lumix DMC-L1. Zwycięzcy z poszczególnych miesięcy w nagrodę otrzymają lustrzanki Lumix DMC-FZ50.

Konkurs potrwa do 30. listopada 2007 r. Każdy uczestnik może zgłosić tylko jedno zdjęcie na miesiąc, przy czym zgłaszać można jedynie fotografie cyfrowe, a maksymalna objętość pliku nie może przekraczać 2 MB. Prace można zgłaszać za pośrednictwem strony internetowej Lumix Award, po uprzednim zapoznaniu się z regulaminem.